WOOXSPORT

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

Satın alım öncesi mutlaka okuyunuz.

Wooxsport olarak hazır yazılımlarımızın dışında kişiye özel temalar ve yazılımlar geliştirmekteyiz. Bir çok müşterimiz hazır olarak aldığı yazılımları ilerleyen süreçlerde özel temalar haline getirmektedir. Hazır olan yazılıma isteğinize özel ek modüller geliştirmekteyiz. Sizlere daha önce yapılan kişiye özel temalar hakkında detaylı bilgi personellerimiz tarafından iletilecektir. Gizlilik nedeniyle kişiye özel yapılan temalar müşteri isteği doğrultusunda sitemize eklenmez, müşteriler tarafından referans amaçlı paylaşımı yapılmaz. Kişiye özel yaptığımız temalar bir başka kişiye asla satılmaz.Temanın arayüzü ve kullanım hakkı yalnızca size aittir. Sizde kendinize ait benzersiz arayüze sahip iddaa tahmin ya da tipster yazılımı istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

* Her zaman güvenle saklıyor,
* 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili sair mevzuat kapsamında sunulmakta olan ürün ve hizmetlerde,
* İlgili mevzuattan kaynaklanan saklama, bilgilendirme, raporlama ve ilgili diğer yükümlülüklerin yerine getirilmesinde,
* Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve diğer ilgili görevli/yetkili mercilerin bilgi ve belge taleplerinin karşılanmasında,
* Şirketimizin diğer ürün / hizmetlerini sunulabilmesi için,
* Akdedilen hizmet sözleşmesinin gereğinin yerine getirilmesinde kullanıyor,
* Kanunun izin verdiği kuruluşlar dışında kimseyle paylaşmıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize başvurarak;

* Kişisel verilerinizin kullanılma amacını,
* Hangi kuruluşlarla ve ne amaçla paylaşıldığını öğrenebilirsiniz.
* Eksik ya da hatalı kaydedilen ya da kullanılan bilgilerinizin düzeltilmesini,
* Kanunda öngörülen şartlar sağlanmışsa bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini,
* Bilgilerinizin kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünüyorsanız ve bu sebeple zarara uğramışsanız zararın giderilmesini isteyebilirsiniz.

Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak kimlik fotokopinizle birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz, detaylı bilgi almak için TBMM’nin resmi internet sitesinden kanunu inceleyebilirsiniz. İyi günler dileriz. *6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")