WOOXSPORT

SATIŞ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME

Satın alım öncesi mutlaka okuyunuz.

Wooxsport.com üzerinden alacağınız her ürün için aşağıda ki şartları kabul etmiş sayılırsınız. İlgili şartlar firmamızın kendi benimsediği temel prosedürler olup ayrıca üst menüde bulunan Kurumsal butonunun üzerine gelip "Satış Sözleşmesi" ve "Teslimat İade" şartnameleri'nin incelemelerini sağlayabilirsiniz.

1 - Destek sistemimiz web sitemiz üzerinde bulunan “Destek” bölümü üzerinden yürümektedir. Telefon, WhatsApp, Skype, canlı destek ya da mail ile teknik desteğimiz bulunmamaktadır, tema kurulumları sonrasında teknik destek sadece teknik destek sistemimiz üzerinden verilmektedir.

2 - Satın aldığınız her bir tema için “1 kez” olmak üzere kurulum ve demo içerik yükleme tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

3- Destek bildirimi dönüşleri haftanın her günü sabah 10:00 akşam 20:00 saatleri arasında yoğunluğa bağlı olarak 30 dakika - 5 saat arasında yapılmaktadır.

4- Tema kurulum süreci yoğunluğa bağlı olarak 1-2 saat arasında yapılmaktadır. (Mesai saatleri içerisinde)

5- Tema haricinde kuracağınız herhangi bir eklenti konusunda wooxsport.com ekibi destek vermemektedir, temanın mevcut özellikleri dısında herhangi bir işlem ya da düzenleme sonucları temayı alan kişilere ait olup ekstra düzenleme talep edildiği taktirde ücreti tarafımızdan belirtilmek koşulu ile yapılabilmektedir.

6- Ürünlerimiz elektronik ortamda teslim edildiği ve aktif edilen lisansın uzaktan pasif edilebilmesi mümkün olmadığı için, ürün iadesi hiç bir şartta mümkün değildir.

7- Lisanslanan domain hiç bir şart ile değiştirilemez ya da iptal edilemez. Domain ile alakalı kaybınız ya da projelerinizde ki planlamanızdan wooxsport ekibi sorumluluk kabul etmemektedir.

8- Satın alınan ürünler yalnızca tek domainde kullanılabilmektedir. wooxsport.com üzerinde ki ürünlerin birden fazla domainde kullanımı yoktur.