WOOXSPORT

Satış Sözleşmesi

Koşul ve Şartlar

MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: Wooxsport.com

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait birtema.com web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Teslim alınan ürün dosyalarının tüm güvenliği satın alan kişinin sorumluluğundadır.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın ödemesini yapıp satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 48 saat içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

Alıcı, satın almış olduğu ürünü sadece satın aldığı paket kapsamında belirlenmiş sayı kadar domain adresinde kullanacağını beyan ve kabul eder. Alıcı tarafından satın alınan ürünün fonksiyon dosyaları Ioncube adı verilen bir şifreleme sistemi ile güvenlik açısından şifrelenmektedir. İlgili şifreleme sisteminin gereksinimleri Alıcı’nın sahip olduğu sunucu tarafından sağlanmalıdır.

Alıcı, satın almış olduğu ticari faaliyetlerinde kullanmayacağını beyan ve kabul eder, ürünlerin ticari faaliyetleri sadece SATICI tarafından gerçekleştirebilir.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu ürünü kendisi kurabileceği gibi kurulum işleminin Satıcı tarafından yapılmasını isteyebilir. İlgili hizmet; temanın kurulumu, menü, bileşen vb. gibi temaya ait minimum gereksinimlerin sağlanmasından ibarettir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Satıcı, Alıcı’nın satın almış olduğu ürünle ilgili teknik desteği ücretsiz olarak sunmakla birlikte, teknik destek sadece satın alınan ürün ile sınırlıdır. Üründen kaynaklanmayan durumlarda teknik destek hizmeti Satıcı tarafından sunulmaz. İlgili teknik destek hizmeti, birtema.com üzerinden bilet sistemi aracılığı ile verilmektedir. Teknik destek ile ilgili taleplere yanıt aralığı sabah 10:00 akşam 20:00 arasında 30 dakika / 5 saat aralığındadır.

– Ücretsiz teknik destek süresi ürünün lisans sayfasında veya satın alınan paket kapsamında belirli bir süre ile sınırlandırılmadığı sürece ömür boyudur.

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün iadesi mümkün değildir.

MADDE 9 – SİPARİŞ DEVRİ

Alıcı satın aldığı ürün ile alakalı siparişi herhangi bir indirim kuponu kullanmadıysa bir başkasına ücretsiz olarak devredebilir.

MADDE 10 – HİZMET SONLANDIRMA

Alıcı satın almış olduğu ürün dosyalarını veya hesap bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşır ise Satıcı sunmuş olduğu hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

Firmamız, işbu “Satış Sözleşmesi” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Satış Sözleşmesi hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.