WOOXSPORT

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımların çalışması için neler gerekir?

Yazılımlarımızın çalışabilmesi için sunucunuzda PHP versiyonu en az 7.2 olmalı ve Ioncube son versiyon yüklü olmalıdır. Eğer bu şekilde değilse sunucunuzla iletişime geçip, bu ayarları kolayca yaptırabilirsiniz.Sunucuyu websitemiz üzerinden satın aldıysanız herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur.

Yazılımları nasıl ve ne zaman teslim ediyorsunuz?

Satın almış olduğunuz yazılımları websitemiz üzerinden sipariş geçtikten sonra otomatik onaylanır.Kurulum tarafınızca yapılacaksa dosyaları müşteri panelinden teğmin edebilirsiniz, eğer ki kurulum wooxsport tarafından yapılacaksa herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Yazılımlarınız şifreli mi? Yazılımda değişiklik yapabilir miyiz?

Yazılımda sadece sistem dosyalarıyla domaine lisans yapılmaktadır. Düzenleme yapmanıza engel bir durum yoktur. Diğer tüm dosyalar açık kaynak kodludur.

Satın almış olduğumuz yazılımı birden fazla domainde kullanabilir miyiz?

Yazılımlar domain adresine lisanslanır ve sadece lisanslanmış domaininizde kullanabilirsiniz. Daha sonra domain adresinizi iletişime geçerek duruma göre değiştirebilirsiniz. Ek olarak yazılımı lisanslanan domain altında alt klasör veya subdomainlere de sınırsız sayıda kurabilirsiniz.

Satın almış olduğumuz yazılımı localhostta kullanabilir miyiz?

Yazılımlar domain adresine lisanslanır ve sadece lisanslanmış domaininizde kullanabilirsiniz. Bu sebeple localhostta kurulum imkanı bulunmamaktadır. Testlerinizi lisanslanan domain altındaki herhangi bir alt klasör veya subdomaine kurulum yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Domain değişikliği yapabilir miyiz?

Satın almış olduğunuz yazılım için kullanılan lisansı değiştirmek için wooxsport iletişime geçebilirsiniz.Domain ile ilgili geçerli bir sorun yaşamanız durumunda ekstra ücret karşılığında domain değişimi yapılmaktadır. Keyfi olarak domain değişimi kesinlikle yapılmamaktadır.

Yazılımı ücretsiz kuruyor musunuz?

Tüm Yazılımlarımız ücretsiz kurulum dahilindedir.

Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?

Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Teknik destek üzerinden, pazar hariç 09:00-20:00 arasında verilmektedir. Teknik Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Yani, sadece temadan kaynaklanan sorunlara çözümler buluyoruz. Teknik destek hizmetini sitemiz üzerindeki destek sistemi üzerinden sunuyoruz.

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Sipariş esnasında gerekli fatura bilgilerinizi girebilirsiniz.

Kişiye özel Yazılım yapıyor musunuz?

Kişiye özel proje geliştirme yapıyoruz. İletişim adreslerimizden bize ulaşarak projeniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satın almış olduğumuz yazılımda düzenleme yapıyor musunuz?

İsteğinize göre ücretsiz veya ücretli olarak yardımcı oluyoruz. Fakat Wooxsport yapımı olmayan yazılımlara teknik desteğimiz yoktur.